معرفی پروژه آکوا سی ساید قبرس شمالی

  • خانه
  • ویزا
  • معرفی پروژه آکوا سی ساید قبرس شمالی

معرفی پروژه آکوا سی ساید قبرس شمالی

اقامت دائم
مهاجرت و اخذ اقامت قبرس از طریق خرید ملک
اقامت قبرس با خرید از پروژه آکوا سی ساید
آکوا سی ساید
پروژه آکوا سی ساید
پروژه آکوا سی ساید در قبرس شمالی
نیلگون پارس گشت-مهاجرت و اخذ اقامت قبرس از طریق خرید ملک
نیلگون پارس گشت-اقامت قبرس با خرید از پروژه آکوا سی ساید
نیلگون پارس گشت-آکوا سی ساید
نیلگون پارس گشت-پروژه آکوا سی ساید
نیلگون پارس گشت-پروژه آکوا سی ساید در قبرس شمالی

پروژه مسکونی آکوا سی ساید (Seaside)

آیا آمادگی کشف زیبایی های زندگی ساحلی را دارید؟ آکوا سی ساید، یک پروژه مسکونی جذاب و قابل توجه در شهر اسن تپه  قبرس شمالی است. پروژه مسکونی سی ساید (Seaside) با موقعیت بسیار عالی در فاصله200 متری از ساحل زیبای مدیترانه است که فرصتی عالی و منحصر به فرد را برای کسانی که به دنبال یک اقامتگاه آرام در کنار ساحل هستند، ارائه می دهد.
پروژه مسکونی سی ساید، شامل 3 طبقه در سه بلوک زیبا است، که 30 واحد آپارتمانی را با طراحی منحصر بفرد شامل می شود. از میان این واحدها، 15 واحد 1+1 با تراس‌های بزرگ و 15 واحد یا آپارتمان‌های 2+1 Loft هستند که حس بسیار عالی و دلنشینی را فراهم می کنند. طبق برنامه ریزی انجام شده، پروژه مسکونیSeaside در سال 2025 به اتمام می رسد و به شما این امکان را می دهد که اقامت و سرمایه گذاری خود را با اطمینان برنامه ریزی کنید.

چه به دنبال دریافت اقامت دائم در قبرس شمالی باشید و چه به دنبال گذراندن تعطیلات عالی و خاطره انگیز باشید، سی ساید سلایق و نیازهای متنوع شما را پوشش می دهد.

موقعیت مکانی پروژه سی ساید

شهر اسن تپه (Esentepe) فراتر از جاذبه های ساحلی، سبک زندگی منحصر به فردی را ارائه می دهد. ساحل این منطقه، پر از سواحل بکر و زیبا است که فرصت‌های بی‌ نظیری برای شنا، ورزش‌های آبی یا استراحت در کنار ساحل و به همراه خانواده، در اختیار شما قرار می‌دهد.
اسن تپه همچنین به‌خاطر جمعیت فعال، رستوران‌ها و بازارهای محلی و محصولات تازه شناخته شده است. شگفتی های طبیعی، مکان های تاریخی و کافه‌های جذاب که همگی در دسترسی آسان به خانه جدیدتان در سی ساید هستند، دیگر جاذبه ها و ویژگی های این منطقه در قبرس شمالی هستند.
اگر به دنبال خرید یک ملک در قبرس شمالی جهت اقامت در یک کشور اروپایی، چه به عنوان یک استراحتگاه برای تعطیلات و یا اگر به دنبال یک موقعیت سرمایه گذاری باشید، پروژه سی ساید همه این مزیت ها را بصورت یکجا، به شما ارائه می دهد. این مجتمع مسکونی، فرصتی عالی برای سرمایه گذاری در یک منطقه ساحلی است که سبک زندگی و راحتی مدرن را با زیبایی ها و جاذبه های تاریخی و طبیعی قبرس شمالی ترکیب می کند.

شانس خود را برای داشتن قطعه ای از بهشت در سی ساید از دست ندهید. سبک زندگی ساحلی را بپذیرید، هوای دریا را تنفس کنید و سی ساید را خانه جدید خود قرار دهید. اقامتگاه ساحلی رویایی شما منتظر شماست و دریای مدیترانه چند قدم دورتر است.

امکانات مجتمع سی ساید

با پارکینگ اختصاصی که در داخل مجموعه سی ساید وجود دارد، وسیله نقلیه شما ایمن خواهد بود و با خیال راحت می توانید از امکانات و زیبایی های منطقه لذت ببرید. در حالی که نزدیک بودن پروژه سی ساید به دریا یک جاذبه قابل توجه است، با این حال این مجتمع مسکونی،  امکانات فوق العاده ای را برای ساکنان ارائه می دهد. یک استخر روباز عالی و جذاب به ساکنان آن این امکان را می دهد از نور خورشید لذت ببرند و در این استخر خنک شوند. در حالی که فضای امن و لذت بخشی را بواسطه وجود  یک زمین بازی اختصاصی، برای کودکان فراهم می کند.
آپارتمان های ساحلی با در نظر گرفتن راحتی شما طراحی شده اند. زیرساخت‌ها برای تطبیق سیستم‌های تهویه مطبوع وجود دارد که محیط داخلی دلپذیری را تضمین می‌کند. پناهگاه ساحلی شما برای رسیدگی به نیازهای زندگی مدرن به طور یکپارچه مجهز خواهد شد.
 

امکانات پروژه آکوا سی ساید در قبرس شمالی

شرایط فروش پروژه آکوا سی ساید

همانطور که اشاره کردیم،  پروژه آکوا سی ساید در بهترین منطقه قبرس شمالی و در فاصله 200 تا 300 متری دریای مدیترانه هست وتا ساحل فقط پنج دقیقه فاصله دارد. این پروژه از پشت ویوی کوههای منطقه اسن تپه رو دارد و ۱۲ ماه سال این کوهستان سرسبز بوده و این پروژه همزمان ویوی کوه و دریای مدیترانه را دارا است. این پروژه ۱۵ عدد واحد دوخواب و ۱۵ عدد واحد یک خواب دارد. که واحد‌های دوخوابه لافت و واحد‌های یک خوابه روف گاردن خصوصی و ورودی مجزا و مستقل خود را دارندو 

وجه تمایز این پروژه با پروژه های دیگر اینست که تعداد واحدهای این پروژه کم هست و فرصت خوبی برای دوباره فروشی دارد. قیمت هر متر مربع این پروژه ۲۰ تا ۲۵ درصد از کمپانی دیگر ارزانتر است. 

تاریخ تحویل پروژه : ۱۷ ماهه

شرایط پرداخت : ٪۳۵ پیش پرداخت ابتدا و ۶۵٪ مابقی بصورت اقساط ۳۰ ماه 
 
اما شرایط پرداخت ویژه شرکت سرمایه گذاری کارگر برای مشتریان عزیزی که ۶۰٪ مبلغ را در دوهفته پرداخت کنند، علاوه بر فول فرنیش واحدشان و دو سال ضمانت اجاره، یک دستگاه تویوتا یاریس بعنوان هدیه از شرکت خواهد بود.
 

آژانس مسافرتی نیلگون پارس گشت، نماینده رسمی هلدینگ کارگر در استان فارس

فهرست مطالب

  • پروژه مسکونی آکوا سی ساید (Seaside)
  • موقعیت مکانی پروژه سی ساید
  • امکانات مجتمع سی ساید
  • شرایط فروش پروژه آکوا سی ساید

درخواست وقت مشاوره

آژانس مسافرتی نیلگون پارس گشت

دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات

مشترک شدن در خبرنامه ما